پنجره های الومینیومی ترمال بریک

از پنجره های آلومینیومی میتوان به نوع ترمال بریک آن اشاره کرد

یکی از ویژگی های آلومینیوم رسانا بودن در برابر حرارت است. اما این موضوع برای پنجره ها ویژگی مناسبی نیست چون نمیتواند عایق حرارتی بالایی داشته باشد. با اضافه کردن پلی آمید بین ۲ لایه آلومینیوم (فریم و لنگه) باعث  به وجودآمدن عایق حرارتی میشود و این مشکل را حل میکند. این نوع پنجره ها، پنجره های آلومینیومی ترمال بریک هستند .پلی آمید یک عایق بسیار مقاوم است که ورود گرما و سرما را تقریبا به صفر میرساند.

پنجره های آلومینیومی ترمال بریک ایمن در مقابل زلزله، سرقت، گرما و سرما، فشار باد، مقاوم در برابر تغییر رنگ و شکل و .. هستند. در این متریال که امروزه بسیار مورد استفاده متخصان قرار گرفته است ، پروفیل های الومینیومی آن بر اساس نوع بازشو بودن و مقدار تحمل بار در مدل های متفاوتی ساخته میشوند. امروزه در پروفیل  آلومینیوم، میلگرد آهنی به کار برده نمی شود .

پنجره های آلومینیومی هم از لحاظ ظاهری زیبا و هم تنوع و مقاوم بودن کاربرد زیادی در صنعت ساختمان دارند .این نوع پنجره قیمت گران تری نسبت به انواع پنجره های دیگر دارد. علت این گرانی این است که قیمت شان بر اساس وزن پروفیل آلومینیوم به کا ر رفته حساب می شود .

انواع مختلف پنجره های آلومینیومی ترمال :

۱- ترمال بریک تک حالته 

۲- ترمال بریک دو حالته

۳- ترمال بریک دوجداره کشویی

۴- ترمال بریک دو لنگه کشویی

۵- ترمال بریک فولکس واگنی

۶-درب و پنجره آلومینیومی ترمال بریک فرانسوی

۷-ترمال بریک قوس و چند ضلعی

۸-درب و پنجره آلومینیومی ترمال بریک آکاردئونی

۹-درب و پنجره آلومینیومی ترمال بریک خلیجی

۱۰-درب و پنجره آلومینیومی ترمال بریک کمانی

ارتباط باما

فروش پروفیل آلومینیوم برای انواع محصولات باید طبق به روز ترین تکنولوژی ها و مجهز ترین دستگاه ها انجام شود. برای دریافت مشاوره با کارشناسان مجرب mihanaluminium تماس بگیرید. ما آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره به شما عزیزان هستیم. همچنین می توانید از منوی محصولات، تمامی محصول های ما را مشاهده کنید و با خواندن ویژگی های هر یک اطلاعات جامعی را به دست آورید.